најголемата онлајн коцкање компании во сад

Исто ТАКА: Ftoros се приклучи на редовите на Грузија Игри Конгрес Lavrentiy Gubin, Маркетинг и ПР Директор на Меѓународната Бура ќе умерена конференцијата во Грузија Игри Конгресот да се одржи во Tbilisi на 1 Март 2017.

Дел од неговата мандатот ќе вклучува воведување на конференцијата јазик на публиката, бара интересни прашања на нив и анимирање на дијалог помеѓу делегатите и звучници најголемата онлајн коцкање компании во сад. Gubin е добро прилагодени за улога со широк спектар на искуства во казино и маркетинг индустрии.Откако започна својата кариера со Бура во 2004 година, директорот надгледуваше ПР како Бура беше развивање на рускиот пазар.Потоа новата законска регулатива стапи на сила практично мелење развој во Русија до прекин за години.Во тоа време тој отиде да работи како Медиа Односи Директор на руската мало компанија DIXY Група, топ-три мало во федерацијата најголемата онлајн коцкање компании велика британија.

Lavrentiy се врати на Бура во 2013 година и оттогаш е обвинет за односи со медиумите, нов медиумски кампањи и ПР активности на компанијата и нејзините брендови, како и со тар до одделот за маркетинг на Шангри Ла Tbilisi казино.Тој неодамна беше назначен за шеф на маркетинг и ПР-от за Меѓународната Бура. Ftoros се приклучи на редовите на Грузија Игри Конгрес ДОО "FTOROS" е една од најголемите компании во коцкање бизнис во пазарите на Русија, ЗНД и Европа.Претставници ќе биде на рака да се покажат некои од своите најнови придонеси во демо зона во Грузија Игри Конгрес.Според рака надвор од конгресот портпаролите, Ftoros се етаблира во меѓународниот пазар како сигурен услуги на напредни, високо-квалитетни и безбедни игри и платформи за landbased и онлајн казина најголемата онлајн коцкање компанија во светот. Ftoros' портфолио вклучува популарни производи, како што се Бесконечност, Робот гејминг системи, и голем број на видео слотови.Три нови игри биле започна неодамна Е: "грузиски Коктел", "Лулка на грузијски Вино", и "Жена Ми Пријатели".Таа се заснова на популарната ТВ серија, која за прв емитувана во 2011 година можете да носат шорцеви да казино.

Покрај тоа, напредна верзија на "Арго" е пуштен на слобода, кој игри за главните херои на грчки митови лов за Златното Руно.Сите информации за Ftoros' случувања ќе бидат достапни во компанијата говорница во демо зона на Грузија Игри Конгрес.Грузија Игри Конгресот ќе се одржи во Tbilisi на 1 Март. Клучен настан ќе биде конференцијата со презентации од водечките коцкање специјалисти.Ќе ги најдете на програмата на настанот тука.Следете го овој линк за да купат билети..