најголемата онлајн коцкање компанија во светот

Кралската Победи во близина на лансирањето на нови вистински пари вештина игра производ Според компанијата изјавата објавена во четвртокот, Австралиската игри инвеститорот Кралската Победи е сите во собата да започне еден вистински пари, мобилни вештина игра на Android платформа, со плановите и напредни за iOS верзија набргу потоа, App Store дозвола овозможувајќи.Компанијата е креативен директор, Myles Blasonato рече во изјава дека Кралската Победи планови да привлече многу најпочитуван илјадагодишната генерација на казино индустријата преку вештина игри, кои апел до демографските.Неговата компанија Kash Karnival производ се нудат традиционални казино игри, но со вештина игри елемент кој предизвици и награди на младата генерација."Ние отсекогаш сум се возбудени на идејата на нудење играчи вистински пари награди," вели Blasonato најголемата онлајн коцкање компанија во светот.
"Со Krystals Kashout земаме нашите производи на следното ниво, па играчите на победа вистински пари на нивните мобилни уреди.Тоа е двојно бонус.Тие не треба да се упатат сите на патот до казино, тоа е во нивните раце, и нивната вештина игра улога во нивните резултати, и не само неми среќа."Враќање-на-Играч вредности за вистински пари верзија на Kash Karnival ќе биде рана построги отколку на социјалната верзија која веќе се докажа како популарен и ќе бара повеќе безбедносни мерки."Ние сакаме да се создаде безбедно и правично средина", рече продажби Мајкл Moretti, "па ние сме имале да бидете сигурни да се стави на правото системи во место.Таму ќе биде 100-точка ID проверки пред првиот готовина надвор, кои ние ги користиме за да се потврди возраста и идентитетот на играчите.Еднаш потврди, добивки ќе се депонира директно во нивните номиниран сметка во банка." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година можете да носат шорцеви да казино. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] можете да носат шорцеви да круна казино мелбурн.