слот машина 4sh

Нов производ линија Аура беше претставен за прв пат во Азија.Повратни информации од посетителите потврди дека Аура игри терминал е следното големо нешто за операторите во потрага за удобно и ергономски игри терминал совршен за поголеми, multigame поставите прозорци слот машина 4sh. Spintec, кој веќе има докажано рекорд кај мака со најголем дел од инсталации на електронски roulettes во изминатите три години, е да се зајакне својата позиција како целосен опсег ETG снабдувач со разновиден понуда, се состои од различни игри: Рулет, Псо Бо, Craps, Baccarat, комбинирање на телевизија, автоматски и виртуелна технолошки решенија во една multigame искуство.Во G2E Азија, Spintec претстави две производни линии.Карма линија, веќе докажани кај мака и познати за нејзините компактни решенија и потполно нов производ линија Аура, кој е совршен за multigame амфитеатар поставување.На нов производ линија Аура фатени најголем интерес од посетителите.Ентузијазам од оператори од пошироката Азија Пацифик регионот беше огромна и нивни повратни информации потврди дека Аура во моментов е меѓу најпознатите пронаоѓа и луксузен изглед на производот на пазарот.Тие беа воодушевени над удобност дека голема простор за нозете се обезбеди и преку чаир, со цел да се заврши игра терминал како совршен ергономски одговара.Ергономија и понатаму е означен со иновативни потонатиот монитор кој ја поддржува играчот зглобовите и оптимален агол на гледање.Место за пијалок, место за мобилен телефон и еден посветен место за лични предмети се добро мислев на add-ons кои се грижат за играчот на потребите на па тој може да се фокусира на играта.Со овој револуционерен нов пристап во дизајнот, Аура има за цел да биде најмногу удобно и ергономски игри терминал на пазарот.Самостојна multigame ѕид, кој беше претставен заедно со Аура игри терминали, исто така, доби голем фидбек.Посетителите се допадна оваа самостојна решение, затоа што на својата крајна видео квалитет реално имитирајќи живеат игра и поради неговата способност да бидат поставени во било внатрешни работи, независни од било задниот ѕид на кој следи за multigame се обично е инсталиран.Од Spintec јадрото на производот линија Карма, Автоматски Рулет, автоматски Sic Bo и Craps и самостојна виртуелна игра станица беа презентирани во G2E Азија.Безброј посетители потврди дека Карма автоматски Рулет, кој е веќе инсталиран во рамките на секои шест казино групи кај мака, со право се одржи водечката позиција на пазарот.Ова е така од причина што нивниот интерес во Карма новини беше вистински.Тие изразија голема иднина за самостојна виртуелна игра станица со multigame опција за играчот да изберете помеѓу различни виртуелни игри.Кога прв пат претстави пред една година, Карма автоматски Sic Bo се покажа како повеќето технолошки напредни автоматизирани Sic Bo на пазарот.Во G2E Азија својата надградба со еден автоматски центар комбинирање на две игри Sic Bo и Craps во исто време, беше презентиран и доби многу продажбата на барања од најголемите оператори во Азија Пацифик регионот.Сите производи кои се презентирани на G2E Азија се одржи на познати Spintec на ветувањето на повеќе игри сесија стекнато преку удобноста на играчот, комерцијален технички решенија и психолошки знаења на играчот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот машина 7 евра гратис.