L'atelier казино де монтреал мени

Во нови простории во 1 Светски Центар се на 58th и 59-тата подови Подобрената онлајн коцкање игри инвеститорот Висок 5 Игри, официјално го отвори својот нов просториите на 58th и 59-тата подови на новосклучените 1 Светскиот Трговски Центар, стекнување на сопственост на 87,663 квадратни метри на подот."Отварањето на нашиот нов СТЦ седиштето претставува ново поглавје во историјата на Висока 5 Игри и чест ни е да бидеме мал дел од обновувањето на Долен Менхетен и ре-отворање на 1 Светска Трговија", рече Ентони Пејач, извршен ДИРЕКТОР на компанијата вторник."Ова беше сигурен празно чеша тоа ни овозможи да се дизајнира еден на еден вид соработка работна средина која ќе ги искористат предностите на прекрасен поглед и ни овозможи да се интегрираат технологијата ние треба да продолжи да се развива."Новите канцеларии функција отворен концепт со рецепција, лоби, производство студио и дизајн на објекти и сали.Висок 5 Игри прерасна во важен програмер во земјата-базирани, интернет, социјални и мобилни казино игри, создавајќи стотици слот за игри кои се играат на шест континенти и во повеќе од 150 земји.Во куќата креативно студио е зад врвот наслови како Златна Божица и на Да Винчи Дијаманти, а компанијата го направи име за себе во социјалната казино поле со еден од највисоко оценет социјална казина на Facebook, тврдејќи дека над 12 милиони преземања.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година l'atelier казино де монтреал мени.
Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] l'auberge батон руж покер соба.