Vivo V17 про посветен слот

Новиот шведски казино KarlCasino сега започна со Ihre Консалтинг водење на Ваквата Програма за KarlCasino – Карл Соработници vivo v17 про посветен слот. KarlCasino се насочени кон шведскиот пазар.Тие работат со NetEntertainment софтвер, популарен избор со шведската казино играч, нудат 100% до 1000 kr добредојдовте бонус и да имаат целосна CRM програма во место за да се обезбеди висок конверзии vivre du покер en ligne.

KarlCasino има шведски за поддршка на корисниците, како и плаќање решенија кои се грижеа кон потребите на шведски играч најмногу пари освои онлајн казино. Ihre Консалтинг се на чело на своите Affiliate Програма и се достапни за да разговараат за сите можности за промовирање на KarlCasino.Ваквата Програма има во куќата на софтвер, целосна маркетинг suite, без негативни носат во текот и плаќањата ќе се вршат од страна на 15-ти во месецот.Портпарол на KarlCasino коментира "Ние сме многу возбудени да имаат Ihre Консултантски на одборот да се кандидира на affiliate програма за KarlCasino.Со оглед на нивната положба во индустријата, како и нивните врски со crème-де-ла-crème на шведската соработници, тоа е совршен за партнерство." Карл Соработници веќе има некои од најдобрите шведски филијали на одборот, како што се https://www.spelaspel.se/ и https://casinoexpert.se/ кој се активно промовирање на KarlCasino.Резултатите досега биле сериозни.Подружници може да заработи до 40% комисија преку промовирање на KarlCasino преку KarlAffiliates.Едвард Ihre објаснува "Работа со KarlCasino е совршен натпревар за нас.Имаме најдобри односи во шведската филијала простор, и веќе во првите неколку недели видовме некои големи резултати.Ние сме возбудени да продолжи да работи со KarlCasino во текот на наредните месеци и да видиме уште поголеми резултати." За Ihre Консалтинг AB Едвард Ihre е основач на Ihre Консалтинг AB во Шведска во Март 2010 година најмногу пари освои онлајн покер. Тој е во гејминг индустријата од 2002 година, држејќи позиции, вклучувајќи ги Управниот Директор на Ladbrokes Покер, Директор на Партнерства и Симпатии за PokerStars и за Ongame/PokerRoom.com (подоцна BWIN) и Управниот Директор на Parbet велика БРИТАНИЈА најмногу пари може да се победи во казино. Ihre Консалтинг е главни полиња на експертиза (и услуги) се: – Филијалата Маркетинг, вклучувајќи филијалата вработување, програма set-up/оптимизација, организациска структура и процеси – Игри Производ Управување, вклучувајќи набавки/оптимизација на Посредување/Агент.Ви помогне да стапите во контакт со право на друштва, луѓе, можности и се занимава.Од донесување на одлуки за луѓето на земјата, во рамките на сите аспекти на водење на (повеќе) успешните игри бизнис Многу години на искуство во рамките на горенаведените области и со широка мрежа на контакти, Ihre Консултации може да се создаде уникатен, иновативни и одржливи решенија за вашата компанија.КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ Едвард Ihre извршен ДИРЕКТОР Ihre Консалтинг AB [email protected] tel: +46 709119969 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најмногу пари некогаш сте изгубени коцкање.