трикови за да победи онлајн слотови сисал

Тоа е созревање време за поранешниот Филипински Забава и Игри Корпорација (PAGCOR) извршен по Macau суд потврдена неговата тврдат дека Дин Macau прекршила законот со објавување на своите лични информации.Во средата, Макао Посебен Административен Регион (SAR) Судот од Прва Жалба пресуди дека Дин Macau го прекрши законот кога се дели лични податоци на поранешниот PAGCOR службен Рогелио Yusi Bangsil Jr трикови за да победи онлајн слотови сисал. со U трикови за да победи онлајн казино.
закон фирма разгледување на наводно прекршување на Јапонски игри име магнат Kazuo Okada.Обвинителството адвокат Хозе Leitão кажано Macau Новинска Агенција (MNA) дека "судот потврди дека чинот [на Дин Macau] беше посветена на повреда на Макао Заштита на Личните Податоци Дело" рулет онлајн казино. На потврда е направен еден ден по Дин Места информирани на Невада суд дека тоа повеќе нема да ги продолжи тврдењата на прекршување на морални одговорности и други дела против Okada.Рекорди покажуваат дека Bangsil поднесе на суд жалбата против Дин Macau минатата година, откако неговото име беше вовлечен во Дин Установи, поддржан од сонда во наводната "несоодветна односот" помеѓу Okada и директори, претставници и консултанти од Филипините регулаторот.Извештај составени од страна на поранешниот ФБИ директор Луис Freeh на Дин Установи' барање тврди дека Okada подмитил Филипините регулаторите за да се добие лиценца за неговата $2-милијарди Okada Манила казино проект.На соборен Универзална Забава Корп основач, наводно, се лекуваат PAGCOR execs и членовите на нивните семејства да MOP880,000 ($110,000) во вредност од хотелски престои и други бенефиции на Дин Макао, тврдењето дека Okada одбиен рулет anglaise jeux слободен. Bangsil беше еден од 17 луѓе кои добиле Okada како посебни услуги.Дин тврди дека плаќања откриени од страна Freeh беа доказ дека Okada беше "несоодветни" да служи како директор на Лас Вегас-базирана компанија.Во својата петиција, Bangsil негираше наводите во Дин извештај и се жалеше дека прашањето се намали неговата кариера краток и предизвика огромно страдање за неговото семејство.Тој, исто така, побара Дин Macau прашање извинување и—се разбира—чек за некоја непозната финансиски штети рулет казино како да се победи. Leitao рече дека судот допрва треба да се закаже објавувањето на нејзината конечна одлука на Bangsil е случај.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre паркинг во harrah ' s казиното њу орлеанс.