Paston казино боно гревот Deposito

14 јуни 2017 paston казино боно гревот deposito.

Lottoland Решенија е горд да го објави својот прв лото обложување партнерство интеграција со Kindred Група, еден од светските водечки мулти-вертикална онлајн обложување и игри оператори.По успешното лансирање на Lottoland Решенија' новиот клуч на рака Б2Б лото обложување услугата, корисниците на Unibet, MariaCasino и Bingo.com може да поставите влогови на исходот од светските водечки лотарија привлекува пастирите слот вклучен со комичар. Fredrik Kjell, Раководител на Игри на Kindred Група, рече, "Kindred е постојано се обидуваме да иновираат и да ние сме многу возбудени за да биде првиот оператор да понуди Lottoland Решенија' новиот клуч на рака лото обложување Б2Б услуга на нашите играчи." Lottoland Решенија Директор Мајкл Талижка рече, "Ние сме возбудени за да биде обезбедување на лото обложување услуги да Kindred, компанија која е во самиот редови на иновациите во нашиот сектор.Тоа е задоволство да се работи со таков голем тим кој се страстни за сите нивни производи, кои јасно е прикажана со своите мулти-вертикална успех.Ние сме убедени лото обложување ќе биде многу популарен во прилог." "Lottoland Решенија' посветен на Б2Б технологија поделба има изградено нашето целосно одговорно лотарија на вложување на клиентот со Kindred платформа, овозможувајќи им на Kindred е брендови да понуди посветена на лото обложување табот.Ова озвозможува да се продаваат и директна клиент стекнување можности.Лотарија обложување е мала удели висока џекпот производот, така ја има предноста да биде профитабилна без cannibalising постојните однесување.Имаме портфолио 30+ производи и карта на иновацијата се спроведува и понатаму да расте жанрот.Со джакпот се гарантира со Lottoland е заштитен управување со ризик, вклучувајќи ја и нашата Осигурување Поврзани Безбедност, Kindred е првиот ниво на еден оператор да биде во можност да имаат корист од Lottoland е уникатен и докажани лото обложување решенија кои се исплатени €150 милиони евра на лотарија обложување победници." За било какви медиуми информации, ве молиме контактирајте Лаура Пирсон, Раководител на Корпоративни Работи во Lottoland на [email protected] или врз 00 44 7818110616 За Lottoland Решенија Lottoland Решенија нуди интегрирана лото обложување вертикална содржи над 30 различни лото обложување производи.Операторите може да започне новата лото обложување вертикална кој апелира до голем играч база, стари и нови, нудејќи им шанса да се обложи да победат најголемите награди во онлајн игри на среќа pastille lave vaisselle geant казино. Lottoland Решенија' лото обложување решенија може да биде лесно да се интегрира со оператор е постоечки обложување & гејминг платформа.Датум Lottoland има исплатени €150 милиони евра на лотарија обложување победници – тоа е време да ги споделите вашите играчи сон поголем.Контактирајте не денес за повеќе информации за да го отклучи потенцијалот на лото обложување.За информации во врска со Lottoland Решенија ве молиме контактирајте: Lottoland Решенија партнерство тимот на [email protected] или Мајкл Талижка на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre пастирите време слот доби вклучен со комичар.