Pro Boat Blackjack 42 Brushless 8s Catamaran Rtr

Ја само го објави својот нов Египетскиот-тематските онлајн слот, и Австриската онлајн казино игри, програмери, Greentube, помина живеат со Колумбиската оператор BetPlay.Договорот за партнерство додава на другите стратешки алинеи, како Интерактивни поделба на Европската коцкање гигант, Novomatic AG, го зголемува своето присуство во новите регионот.Според официјалното соопштение.. pro boat blackjack 42 brushless 8s catamaran rtr. ...по лесна интеграција, избор на играч-омилени наслови од инвеститорот и снабдувачот е широк дијапазон портфолио сега се достапни со BetPlay и достапна преку Богота-со седиште на операторот на дигитални платформи.Играчот омилени: Бидејќи ќе живеат на јули 19 со Виена-врз основа на инвеститорот содржини, популарни наслови како што Книгата на Ра Бинго, Неверојатни Ѕвезди, Ацтеките Моќ и античките грчки & грчката митологија тематските онлајн слот, Аполон Бог на Сонцето, да се направи брза работа на помага да се воспостави себе си како омилени на играчи.Покрај тоа, меѓународните земјиште базирани на класици, Среќа Лејди Шарм и традиционален стил опција, Sizzling Жешка делукс, која се најде успех во нивно приспособување за интернет и мобилни канали, се брзо градење на викимедија и фанови меѓу играчите во земјата.Поголемиот број пазарот: BetPlay е еден од најголемите оператори во земјата што во 2016 година стана првиот во Јужна Америка за да креирате лиценцирање рамка за онлајн игри.Од тогаш, индустрија разви во dizzying стапка, и со содржина од Greentube има докажано успешни во својата испорака на 'интерактивни, крос-продажба на можности" за локалните оператори кои исто така се надеваат да имаат успех во ветува пазарот, според соопштението.Регионот е се оди до добавувачот: Коментирање на стратешко партнерство, Greentube Главен Финансиски Директор и Главен Игри Службеник, Мајкл Bauer, рече.. pro boat blackjack 24 upgrades.
"BetPlay има голем углед во Колумбија со силна присуството на пазарот.Додавање на нивното име на нашата оператор мрежа става во одлична позиција за да стане одат-на Б2Б снабдувач во регионот.Нашите Колумбиската база на клиенти продолжува да расте од сила на сила, и со нашето големо портфолио на игри веќе доставување на резултати за нашите партнери, ние очекуваме нашата позиција на пазарот да се прошири брзо." Одличен натпревар: За својот дел, BetPlay, Директор на Производот и Работа, Карлос Mora, додаде.. pro boat blackjack 24 review. "Обезбедување на врвен квалитет забава на нашите клиенти е центар на нашиот оперативна стратегија, и со Greentube е на високо квалитетни наслови ние сме во можност да ги зголеми нашите интерактивни понуда.Компанијата е играч-фокусиран пристап заедно со нејзиното длабоко познавање на меѓународните пазари се направи Greentube голем натпревар за BetPlay.Јас сум сигурен дека ова партнерство ќе ја испорача фантастични резултати за двете страни." Најновите слот стартување: Како што е споменато погоре, на тај-up доаѓа во исто време Greentube го објави својот нов Египетскиот-тематските онлајн слот, Срцето на Египет.На ALLPAY® слот, нуди два возбудливи бонус функции кои се особено привлечни за високо ролки.Бидете сигурни да проверите! линк покер pkv депозит преку pulsa.