колку чини една коцкање дилер направи

Betsoft Игри, основоположник на вистинска 3D cinematic игри, го најави дека тие ќе имаат силно покажувајќи на нивните 3D Slots3™ и мобилни Того™ игри во оваа година iGaming Азија Конгрес.Шоуто е да се земе место во Гранд Хајат во Макао помеѓу 27 и 29 Март 2017. Betsoft е најновиот нова игра изданија, вклучувајќи ги и Гревот Град Ноќи и Фа-Фа Близнаци, ќе бидат демонстрирани меѓу другите популарни Slots3™ наслови.На iGaming Азија Конгрес е Азија водечките социјална казино и мобилни игри настан, кој носи заедно високи раководители од операторите, содржината и платформа на услуги, игра програмери и инвестиции од над 200 компании во светот.Оваа nexus точка е отскочна за иновации и технологија низ целиот Азиски континент колку чини една коцкање дилер направи. "Ние сме возбудени да го споделат нашата супериорна игра каталог со iGaming Азија Конгрес", рече Марк McKeown, Betsoft е ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Продажба и Маркетинг колку чини една дијамант казино heist плати. "Работевме со нашите Азија се соочуваат со клиенти за релативно кратко време, но во тоа време, видовме експлозивни раст кој покажува Азија ќе биде еден од повеќето конкурентни и водечките пазари во нашата глобална индустрија.Сметаме дека нашите производни линии, особено Slots3™ и својата мобилна придружник линија Того™, биле дел од тоа експанзивна раст и да се гледа напред до значителни зголемувања на приходите и чиста број на играчи во текот на следниот квартал.Ние ги охрабруваме сите iGaming Азија Конгрес присутните да се престане со искуството на повеќето исполнување iGaming содржина на располагање денес.За Betsoft Игри: Betsoft Игри, широко познат како иноватор и лидер на вистинска 3D cinematic игри, е на Ниво на Еден програмер и услуги на целосен систем онлајн игри на среќа софтвер.Со играта библиотека од над 180 игри, вклучувајќи иконите Slots3™ серија, Betsoft Игри ги има исполнето и го надмина квалитет најде во конзола за видео игри и анимирани долгометражни филмови.Почнувајќи во 2012 година, Betsoft започна концентрирани притисни во мобилни игри сектор, со многу од нивните популарни Slots3™ игри стануваат достапни како Того™ колекција олимписки казино pokerio turnyrai kaune.

Betsoft почна ослободување на многу очекуваната Slots3™ се Интерактивни™ линија на игри во средината на 2013, што претставува иднината на онлајн слотови игри олимписки казино radisson blu вилнус. Betsoft Игри е широко портфолио на клиенти ги вклучува некои од најдобрите игри операции во индустријата.За повеќе информации, ве молиме контактирајте Betsoft Игри продажен тим на [email protected] или посета www.betsoft.com олимписки казино pokerio turnyrai вилнус. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre.