промо кодови за онлајн слотови

acau казина се подготвува повторно да го отвори во четвртокот во постепено начин и постепено да се продолжи со нормално работење како побарувачката зема, велат повеќето на градот игри оператори.acau игри оператор Галакси Entertainment Group Ltd е потврдено да GGRAsia дека тоа се подготвува за некоја форма на постепено reopening на својата привремено-shuttered казина, почнувајќи од среда (20 февруари), откако на локалната власт, рече во понеделникот на градот игри места беа дозволено да го стори тоа.Детали за она што ќе се отвори не беа предвидени.виш извршен на друг Macau операторот – Песок Кина Ltd, контролирани од страна на сад-базирани Лас Вегас Песоци Корп – веќе се направени слични забелешки да Macau е јавниот радиодифузер; додека Дин Macau Ltd, SJM Holdings Ltd и MGM Кина Holdings Ltd, исто така, изјави за нас дека постепено пристап до рестартирајте ќе се применуваат во нивните казина.acau Секретар за Економија и Финансии, Lei Wai Нонг, рече во понеделникот дека владата се одлучи да не го продолжи периодот на затворачи.Сепак, Макао е 39 активни казина ќе не сите се должни да се отвори со ефект од мозочен удар на полноќ рано во четвртокот и ќе наместо да биде дадена дозвола да аплицираат за грејс период до 30 дена пред повторно да казино работење, службен рече.alaxy Забава е постар заменик претседател на односи со јавноста, Бади Лам Чи Сенг, изјави GGRAsia вторник: "Во согласност со Macau SAR Владата инструкции, Галакси Забава Група ќе продолжи ограничена операција на неговите казина и ВИП соби од полноќ на 20 февруари, и постепено ќе се продолжи со целосна услуга врз основа на гости побарувачката" промо кодови за онлајн слотови. Фирмата не наведете имињата на својства.р Лам додаде: "со Оглед на благосостојбата и безбедноста на членовите на тимот е врвен приоритет, ние ќе продолжиме да строго ги следат инструкциите на властите" во врска со спречување на болест, откако операцијата "е продолжи".rokerage J австралиската онлајн казино се регистрирате без депозит бонус.

Morgan Хартии од вредност (Азија Пацифик) Ltd, рече во понеделникот имајте на ум дека февруари казино бруто игри приходи (GGR) во Макао е веројатно да се намали за повеќе од 80 проценти во година на година смисла, "како што е бизнис, најверојатно, ќе остане исклучително бавно" по продолжување на казино операции.ilfred Вонг Ying Wai, претседател и главен оперативен директор на Песок Кина, бил цитиран во вторникот од страна на Макао јавниот радиодифузер TDM е Кинески јазик радио услуга велејќи казина на Венецијански Macao, во Parisian Macao, во Четири Сезони Макао и во Песок Macao – вториот гејминг местото е познат како Плоштад – ќе се отвори на мозочен удар на полноќ рано во четвртокот.р Вонг додаде дека игри маси стави назад во акција ќе ја претставуваат 20% до 25% од група Macau инвентар.Казино во Песок Cotai Централно – сопственост во моментов се remodelled како Londoner Macao – ќе остане суспендирани, рече тој.Дин Macau Ltd портпарол изјави GGRAsia во вторникот дека постепено го рестартирате ќе се одржи на фирмата две казина – Дин Макао, на полуостровот, и Дин Палата, во Cotai област австралиската онлајн казино вистински пари. #8220;Почетокот четврток, ние ќе ги отвориме нашите казина во постепено пристап кој се совпаѓа гостин на побарувачката и вработен достапност.Ние со нетрпение очекуваме да се поздрави нашите вработени и гостите назад во нашите установи и ние ќе продолжиме да бидат внимателни во нашите здравствени и безбедносни процедури", рече лице.Нема понатамошни детали се дадени австралиската онлајн казино бонус регистрирате. GRAsia се приближуваше, исто така, Melco Одморалишта, но фирмата одби да коментира.offman Ма Хо Човек, заменик-претседателот на Успех Универзумот кажано GGRAsia: "До четврток, ние сме планира да има 85 проценти од нашите игри маси врати [во употреба] на подот, со оглед што нашиот бизнис обемот ќе биде како и на персоналот, ние може да се распореди." r Ma истакна дека Понте, 16 казино комплекс – исто така се состои од Sofitel Macau хотелот има околу 108 игри маси и 419 хотелски соби.ажурирани 12.10 часот, Февруари 19) ему казино без депозит кодови.