како да се направи џекпот слот машина

NetEnt, водечки обезбедувач на дигитални игри решенија, продолжи со голема почеток до 2018 по друг среќа играч обезбедени еден €4,084,430.35 џекпот додека играте Мега Среќа Соништа™.На животот се менува износот на пари беше освоено од страна на Шведска-базирани играч додека играте прогресивна џекпот слот на Unibet казино.Мега Среќа Соништа™ е популарна игра со играчите и има глобалната фан база.Тоа е 5-ролна, 3-ред, 20-line видео слот кој има тројно прогресивна џекпот Бонус Игра, која дава на играчите повеќе шанси да победи голема.Ова е NetEnt вториот мулти-милион евра џекпот во 2018 по еден среќен играч освои €2.5 m игра Мега Среќа™ во јануари.На лото доби на 7 Март 2018 со среќа играч во Шведска како да се направи џекпот слот машина. Henrik Fagerlund, Главен Производ Директор на NetEnt, рече: "На NetEnt, тоа е она што ние го правиме: возбудлива забава.Ние сме среќни што Мега Среќа Соништа™ создаде уште една мулти-милионер како да се направат лековите оди на последниот слот. "Играта е вистински омилени и ние се надеваме 2018 продолжува да биде одлична година за повеќе и повеќе среќа играчи!" За дополнителни информации ве молиме контактирајте: [email protected] NetEnt AB (publ) е една од водечките дигитална забава компанија, обезбедување на премиум игри решенија за најуспешните онлајн казино оператори.Од своето основање во 1996 година, NetEnt е вистински пионер во возење на пазарот со возбудливи игри напојува од страна на нивните врвни платформа.Со иновации во својата суштина, NetEnt се посветени на помагање на клиентите да останете пред конкуренцијата како да се направи лего покер масата. NetEnt е на листата на Nasdaq Стокхолм (НЕТО-B), вработува 900 луѓе и има канцеларии во Стокхолм, Малта, Киев, Гетеборг, Њу Џерси, Краков и Gibraltar.www.netent.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre riverrock casino resort ричмонд п.н.е..