во кое време од денот направи нов Tesco испорака слотови станат достапни

Лондон, велика БРИТАНИЈА: вторник, 31 Мај, 2016 – Leander Игри соработува со CORE Игри да се донесе содржини од водечки светски HTML5 коцкање софтвер куќа на LeGa платформа.Договор се отвора пристап до иновативни инвеститорот се бара-по производи за прв пат да се голем број на оператори, со CORE Игри е наслови достапни само преку ограничен број на платформи.Првите игри да одат во живо на LeGa далечински gaming серверот ќе го стори тоа од јули наваму со шест титули во моментов pencilled за лансирање пред крајот на Q4 2016 година во кое време од денот направи нов tesco испорака слотови станат достапни.

Еден од најголемите наслови на годината лансирање е популарен Beehive Bedlam Реактори, како и голем број на високо успешна размена на инстант победи игри од велика БРИТАНИЈА-седиште на снабдувачот е сечење на работ портфолио бел лен слот врвот завеси. "Нашата содржина е некои од најжешките на пазарот во моментот," изјави Џастин Чембрлен, Главен Извршен Директор CORE Игри бел лав казино бонус кодови. "Како квалитет мерка имаме селективен пристап при изборот на нашата платформа партнери; неопходно е тие споделуваат исти вредности и амбиции како нас.Ние ќе уживаат многу синергии со Leander Игри и LeGa е топ-класа платформа која обезбедува директен пат до голем број на водечки оператори и нивните играчи." Betfair, Betsson, PokerStars, Paddy Power и Вера и Јован се меѓу оператори на интегриран да LeGa бел лав казино бонус ohne einzahlung.

Leander Игри извршен ДИРЕКТОР на Стивен Matsell рече: "Ние сме возбудени да се здружат со тимот на ОСНОВНИ Игри.Тие се вознемируваат снабдувач чија ѕвезда е многу многу во ascendancy, и еден со досие кога станува збор за иновации.За Leander Игри www.leandergames.com Leander Игри е независна снабдувач, чија мисија е да се достави иновативни игри содржина на пазарот побрзо од сегашните решенија geant казино на villefranche sur saone. LeGa, нејзината Оддалечена Gaming Серверот (RGS), е развиена со користење на најнова технологија прави тоа брзо, флексибилно и лесно.Тоа е домаќин на повеќе локации да им служи на повеќето лиценцирање органи и е акредитиран за да AGCC и LGA стандарди, како и да бидат достапни во 26 јазици и ISO (4217) валути geant казино accepte т ил les чекови домови. Leander е во куќата студио создава висок квалитет на видео слотови, со морничава, иновативни концепти и карактеристики на врвен квалитет на уметноста и избалансиран математика.Партнер игри се собрани да обезбеди операторите со најдобрите и иновативни содржини.За ОСНОВНИ Игри www.core-gaming.info ОСНОВНИ Игри е светски лидер во развојот на HTML5 коцкање содржина.Таа има создадено повеќе од 150 игри од неговото лансирање во 2011 година за онлајн гејминг индустријата водечките оператори и е водечки на начин во HTML5 технологија, неодамна имплементирање на еден кодот база стратегија за двата мобилни и десктоп.ОСНОВНИ Игри е со седиште во велика БРИТАНИЈА и е софтвер со лиценца преку велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија заедно со Alderney Коцкање Контрола на Комисијата.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre geant казино 83 ла foux.