мали слот состојба на распаѓање 2

Лондон, април 2016 – BetConstruct го објави лансирањето на Colossus фудбал џекпот базени на BetConstruct Пролетната платформа.Првично започна со еден од неговите партнери, VBet.com, соработка со Colossus Влогови гарантира дека во текот €70,000,000 на фудбалот джакпот ќе бидат достапни за VBet и други BetConstruct партнери за време на Еуро 2016 сам мали слот состојба на распаѓање 2. Vahe Baloulian, извршен ДИРЕКТОР на BetConstruct рече: "Додавање Colossus Облози базен производи на нашата платформа во време за Еуро 2016 година е многу важно и возбудлива. Colossus нуди на најголемиот светски фудбалски джакпот со готовина надвор низ, формула ние веруваме дека нашите партнери и нивните играчи ќе љубов.Повеќе од €70,000,000 на джакпот треба да се обезбеди голема лето и пошироко за сите учесници." Бернард Marantelli, основач и извршен ДИРЕКТОР на Colossus Облози рече: "BetConstruct обезбедува светски водечка платформа решение за обложување индустрија и ние сме многу среќни дека тие се избрани за да додадете нашиот производ на нивната богата понуда.Почетна roll-out на Colossus базени ќе се фокусира на мал број на BetConstruct е оператор партнери, но со преку 200 партнери за нивната платформа, да се живее со BetConstruct претставува голема можност за Colossus." "BetConstruct се приклучува на 10 компании, вклучувајќи и некои од најголемите имиња во обложување преку 4 континенти, веќе живеат со нашата лото-големина спортски джакпот.Тоа е возбудливо време и ние очекуваме да имаат неколку партнери во живо пред Еуро 2016 година." За Colossus Облози Colossus Облози е мулти наградуваниот базен обложување оператор, понудата на најголемиот светски спортски џекпот облози вклучувајќи го и г 10,000,000 Colossus.Компанијата е B2C нуди започна во 2013 година и од тогаш Colossus Облози има потпишано над дваесет Б2Б договори за дистрибуција на своите базени, со live партнери, вклучително и со Betfair, Betdaq, Ladbrokes Австралија, Matchbook, Tote Ирска и BoyleSports. Colossus Облози има пионер делумно готовина надвор и има одобрение за серија на патенти во однос на функционалноста низ сите форми на обложување и игри.Оваа технологија се користи за да се изгради првиот светски пари-надвор слот игра, 'Colossus Fracpot', кој отиде во живо на Скај Вегас во септември 2015 година и е првиот број на 'Fracpot' слотови кои ќе се стркала на серија на други оператори во почетокот на 2016 година мали удели покер крстозбор поим. За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Бернард Marantelli (извршен ДИРЕКТОР и Основач) [email protected] +44 20 3393 3662 За BetConstruct BetConstruct е наградуван инвеститорот и услуги на интернет и земјиште-врз основа на вложување и игри решенија.

BetConstruct иновативниот придонеси вклучуваат широк опсег на производи – Sportsbook, eSports, Спортски Податоци Решенија, Мало Обложување Продавница Решенија, RNG Казино Suite & Живеат Дилер Казино, Покер, Вештина Игри, Фантазија Спорт и повеќе сигма слот машина напојување. BetConstruct во моментов сили 200 партнери на глобално ниво, поддржувајќи ги од 10 глобалната канцеларии пријавете се за да 888 покер. BetConstruct беше призната како Победник на Технологија Снабдувач / Услуги Награда на 2016 година Меѓународни Игри Награди, додавање на EGR Б2Б Награда за Најдобра Услуга на Клиентите.За понатамошни информации, ве молиме посетете ја www.betconstruct.com. +44 203 709 9010 [email protected] [email protected] За Vbet.com VBet е наградуван спортски обложувања и игри оператор нуди обложување на поголем спектар на Живи Спортски и eSports сигма слот машина за продажба. VBet, исто така, нуди над 2000 Казино игри, Телевизија Дилер Казино, Покер, Финансиски обложување, Вештина Игри, Фантазија Спорт и повеќе.Маркетинг алатки вклучуваат Affiliate Програма, Агент Систем и софистициран CRM решение. VBet опфаќа 30,000 живо натпревари со 40.000+ пре-настани за време на натпреварот секој месец и ги прифаќа wagers на над 50 категории.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.