онлајн казино бонус без депозит

Вториот голем џекпот победа во помалку од една недела NetEnt е да се врати на насловните страници со вести од друга џекпот победа, овој една на својот Мега Среќа Допир, мобилни видео слот онлајн казино бонус без депозит. Win прави историјата како најголемата џекпот награда преку мобилен и тоа беше еден 30-годишен Швеѓанец кој ја погоди Евра 8.6 милиони џекпот игра Евро 1.50 влог на ComeOn Казино е мобилен веб-сајт.Веста доаѓа топло на петиците на Евро 4.5 милиони џекпот кој падна на Мега Среќа Соништа со Unibet доцна во ноември (види го претходниот Infopowa извештај).Идентификуван само како Александар од Стокхолм, ново-исковани мултимилионер рече: "јас бев целосно зборови и не можев да верувам што се случува.Тоа беше крајот на мојата жена и веќе ја помина во кревет, но морав да се разбуди неа се и слават."Одам да се постават низок да се започне со тоа, но јас ќе бидете сигурни дека мојата хипотека е платена и лекување на себе си на некои возбудливи празници.Тоа најверојатно ќе биде тешко да се избегне купување на нов автомобил!""NetEnt игри се возбуди, се забавува и награда нашите играчи и тоа е фантастично да се скрши уште еден рекорд со овој џекпот освои преку мобилен," додаде Симон Hammon, Главен Производ Директор на NetEnt казино онлајн бонус sans депо. "Нашите игри се исплатени над €13m во джакпот во нешто повеќе од една недела — совршен почетокот на Божиќ сегашноста." Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година онлајн казино без депозит бонус.
Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] напаѓаат слот машина rng.