рулет систем на одредување Significado

Хонг Конг врз основа Aquis Забава инвестирани $14 милиони евра во Canberra казино да се даде на казино целосно преуредување.Компанијата се здружи со Кокс Архитектура да се фрли лансирањето партија на јуни 9 како казино ќе ги отвори своите врати за јавноста од јуни 10.Отворањето партија видов повеќе од 600 гости во присуство и на добивката од партија беа донирани на Ricky Стјуарт Викимедија и Спас Canberra.На Canberra казино ќе биде извршена од страна на генералниот директор и заменик на претседателот Rhiannon Бач кој се користи за работа во еден од поголемите казина во Макао пред Aquis Забава успешно регрутирани неа да ја надгледува реновирање на казино.Во соопштението, Бач рече: "Сосема искрено, ова казино е unrecognisable од она што таа се користи за да се.Јас ќе бидам искрен, кога дојдов на овој казино од Макао помислив ова е најлошата казино што некогаш сум ја видел во мојот живот.Но има потенцијал и можност да го направите ова реновирање беше шанса да се создаде простор достоен на нацијата капитал." Aquis Забава е во потрага да се трансформира на казино сцена во Canberra и предложи да се изгради нов casino resort заедно со два нови хотели кои се очекува да чини околу $330 милиони евра.Компанијата верува дека мега casino resort in Canberra ќе помогне да се трансформира на Австралискиот главен град, создаде илјадници работни места и да се обезбеди многу потребни финансиски поттик за економијата рулет систем на одредување significado. Aquis доставува својот предлог на АКТ на владата на разбирањето дека тоа ќе биде подготвена да продолжи со својата $330 милиони проектот обезбедени од владата ќе се скрши ексклузивни задржете кои клубови во Canberra имаше над pokie машини и да се обезбеди Aquis со 500 pokie машина лиценци.Законот, владата неодамна донесе одлука во корист на Aquis во Мај 2016 година, но ограничен бројот на pokie лиценци за само 200 рулет систем на одредување табот ukulele. Компанијата верува дека овој нов проект ќе се донесе во повеќе од 750,000 нови посетители на Canberra и голем број на овие посетители ќе биде VIP коцкари од Кина.Бах верува дека повеќе меѓународни туристи ќе започне во посета на Canberra од меѓународни летови сега се одобрени и има директни летови од Сингапур рулет систем на одредување самостојна табот.

Canberra клубови не бил среќен со АКТ на владата на одлуката за доделување pokie лиценци за Canberra казино како што тие веруваат дека тоа би можело да испрати голем број на клубови надвор од бизнисот и се закануваат на живот на бројот на работници кои работат во овие клубови.На Canberra Викинзите Група веќе се одлучи да се движи во нова насока по предлагање на главен проект за развој во јужниот дел на Canberra. временски слот (time slot значење во тагалог.