вилијам хил рулет машина предизвика броеви

Минатата ноќ хорор шоу од Манчестер Сити во Eastlands исполнет спортски вести страници со она што може да се ова утро.Наместо на веста дека Carlos Tevez беше престојуваат лојални на градот на Критичарите за време подолго сепак, тоа беше фактот што Градот не успеа да стигне до самитот на лигата што би ги виделе во потрага добар за прв Премиер Лигата наслов.За жал, Тим Cahill направи она што тој го прави во предниот дел на Северна Трибина на Градскиот на Манчестер Стадион – резултат заглавија додека необележани.Минатата ноќ беше не се разликува и по околу 20 минути, Градот имаше речиси паднато без трага.Нема сума на snoods може да биде изговор за она што повторно беше една abhorrent перформанси.Тие имале снимки на целите, кој траеше речиси целата втора половина и половина од првиот период, но на крајот, тие само успеа на deflected Yaya Toure напор.По игра Вилијам Хил портпаролот Греам Sharpe коментира: "Градот изгледа предодредени да заживеат да ги измами оваа сезона," цитирајќи ги во 9/1 да се заврши врвот на лигата дојде Може сето Ова значи дека Man Utd, со три игри во рака на нивниот крст-град соседи, заврши се во завидна позиција на врвот на лигата на празничен период.Обединетите остануваат без пораз со Сер Алекс Фергусон влегувањето неговата 320th сезона како шеф и сметаш дека ова може да биде многу горд на сите оние titles вилијам хил рулет машина предизвика броеви. By времето секој имаше по завршувањето им кажува што би најверојатно ќе заврши толку ниско, како трето, тие беа назад каде што тие припаѓаат.Со Вејн Руни уште сепак, за целосно да се опорави неговата форма, Обединетите би можел да заврши победа на canter.Точка зад нив, на второ место е Арсенал кои се погледне за сите намери и цели ист тим наидовме пред една година, со малку полошо дефанзивна линија вилијам хил слот машина онлајн. Cesc Fabregas е уште ткаење неговата магија во средниот ред, но доаѓа кратко е што Арсенал го направите!Chelsea се други од првите четири страни и, како и другите три имале нивниот период на "криза" на оваа сезона, но со Frank Lampard што се враќа од повредата тоа е веројатно дека самите и Јунајтед ќе биде на врвот две дојде крајот на сезоната.Запад Londoners може да биде languishing во четвртиот сега, но продолжен одмор тие во моментов се соочува ќе им помогне на повеќе од тоа ќе им помогне на секој од други challengers.Откако минатата ноќ игри, останатите три challengers се цени од страна на Ридовите како што следува: Човек У 5/4, Chelsea 2/1, и Арсенал 9/2. Како што споменавме порано Градот се во 9/1 стан покер да се игра со пријатели. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre стан покер бонус senza deposito.