кога не дилер престане да опаѓа во Blackjack

На 20 септември, 2017 – Играчи се поканети да се нурне во еден богатство-исполнет подводниот свет за Сирена е Дијамант, последните пет ролна слот од Игра во ' n ОДИ.Рубини, смарагди и насловот карактер е омилен скапоцен камен – сите платите кога појавување на соседните ленти, почнувајќи од или rightmost или leftmost ролна и обезбедување на 720 водени начини да се победи.Кога две или повеќе сирени се појави на истата ролна таа се протега нејзиниот fishtail за да се покрие цела ролна да се зголеми добивката, додека Посејдон има неговата тридент да се создаде додатни дивините.И кога пет богатство градите симболите се појавуваат насекаде по grid еден од градите го отклучите за да се открие до 25 слободен врти и бидете сигурни дека навистина прават бранови.Јохан Törnqvist, извршен ДИРЕКТОР на Игра ' n ОДИ, рече: "Играчи и оператори подеднакво ќе уживаат во блескави подморница светот на Сирена е Дијамант, кој здив-преземање на игра и детални свет полн со морски суштества и пенливи дијаманти кога не дилер престане да опаѓа во blackjack. "Нашата слотови постави себеси, освен во нивната способност за транспорт играчи во играта светот.Очекувам оваа најнова прилог за да продолжиме со нашите фантастичен успех во последните години, benefitting оператори и играчи слично." Игра ' n ОДЕТЕ е една од водечките omni-канал инвеститорот на неговото место, со последните успешни наслови вклучувајќи Викинг Runecraft и Месечината Принцезата и значително надвор вршење на пазарот од лансирањето.Поранешниот ќе оди глава-до-глава со 12 други места следниот месец откако беше номиниран за престижната 2017 EGR Игра на Годината награда.За Игра 'n ОДИ Игра' n ОДЕТЕ е наградуван снабдувач на висок квалитет на игри содржина на многу од светските водечки казино брендови.Нивните вистински omni-канал решение може да се прилагодени да одговараат на потребите на поединецот онлајн и земјиште-базирани партнери, без оглед на географските, регулаторни или пазар-специфични барања.Нивните игри се развива во HTML5 да се обезбеди подобрено корисничко искуство на сите уреди и оперативни системи.Тие се дополнети со супериорен back-office администрација алатки кои обезбедуваат експанзивна известување и маркетинг способности, обезбедување на оператори се опремени за да се обезбеди крајната игри искуство.Добавувачот е широко портфолио неодамна беше призната од страна на награда на IGA Слот Услуги на Годината 2017 наслов.За повеќе информации за Игра ' n ОДИ, кои имаат канцеларии во Шведска, Малта, Унгарија и велика БРИТАНИЈА, ве молиме посетете ја https://www.playngo.com кога не дилер стојат во blackjack. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога не дилер престане со притискање на блек џек.