Paulson Le Noir покер чипови

Онлајн казино компанија 32Red го најави три години спонзорство се справи со Глазгов Ренџерс Фудбалски Клуб paulson le noir покер чипови. Договорот дава Гибралтар-компанија со седиште права да кошула спонзорство и видливост во стадионот и низ Шкотскиот гиганти' дигитални и медиумски платформи кога ќе казино отворена во кралевите планина nc. Ед Опрема, извршен ДИРЕКТОР на 32Red, рече: "Ние сме среќни да се работи со Ренџерс Фудбалски Клуб и со нетрпение очекуваме да биде дел од постојаниот пораст и да се вратите на клубот кога ќе казино отворена во ајова.
32Red има историја на успешни фудбалски клуб спонзорство и ние со нетрпение очекуваме да на следните три сезони." 32Red во моментов спонзор две пониски-лигата англиски страни, Crawley Town и Њупорт Каунти, како и италијански Серијата На тимот на Болоња.Тие претходно се спонзорирани на Премиер Лигата е Aston Villa и Swansea Градот кога ќе казино отворена во манила. Ренџерс се историски една од најголемите две екипи во Шкотскиот фудбал, но, по финансиски проблеми, беа деградиран до четврто ниво во 2012 година. По две последователни промоции, тие ќе се игра следната сезона во Шкотска христово-ниво кога ќе казино open во њујорк. Ренџерс главен извршен Греам Валас коментира: "Ние со нетрпение очекуваме да работат тесно со 32Red во текот на следните три сезони во партнерство дека ние веруваме дека ќе биде многу корисно за двете страни.".