како да се игра рулет во казино

Биг Време Игри на среќа (BTG) започна својата долго-очекуваниот Милионер Мистерија Кутија слот, исклучиво со Casinomeister акредитирани Rizk и веќе се разбиени сите KPI е остварен од претходните ексклузивното слот започна на Rizk!Новиот слот е продолжение на својот многу популарен Милионер Megaways, кој донесе на работ-на-на-седиште драма на иконите квиз покаже Кој Сака да Биде Милионер?да онлајн казино фанови.Но, додека Милионер Megaways е сега runaway хит хостиран од страна на десетици оператори, за да започнете со најмалку играчи само ќе се најде Милионер Мистерија Кутија на Rizk.com.Милионер Мистерија Кутија има сите напнати, драма и внимание на детали од својот претходник, но како што сугерира името, оваа 5-ролна, 243 начини да се победи на играта, исто така, има тајната кутии фрлени во снопови од нив.Внатре, ќе можете да откриете било можно за отпадоци, вклучувајќи и специјални симболи, како што се диви и се разбегуваат.И исто како и неговиот претходник, удирајќи ги расфрла ќе транспорт во топла седиште, каде што може да победи до 24 слободен врти и повеќекратен до 50x за шанса да победи на големи пари.И во текот на слободен врти функција, оние тајната кутии дожд надолу дебели и брзо.Можете исто така имаат можност да се коцка вашиот пат до Милионер пари скала време.Хит оваа функција и ќе ви се даде шанса двојно вашите пари додека можете или да го достигне врвот или да изберете да одиме подалеку со пари како да се игра рулет во казино. BTG извршен ДИРЕКТОР Ник Робинсон рече: "Кој Сака да Биде Милионер ТВ шоу претстава која сама по себе и кон слотот за прилагодување поради тоа што веќе содржи коцкање елементи заедно со шанса да победи dizzying суми на пари." "Ние се задржуваат основните елементи што го направи Милионер Megaways хит, но додадовме богата нови карактеристики и забавен елемент на изненадување.Ние знаеме Rizk ракометари се веќе во полн со љубов, но она што ќе се очекува од мислев дека лидерите на модерната слот развој" Рос Parkhill на Свирка рече: "јас сум воодушевен од лансирањето на Биг Време Игри на среќа е најновиот блокбастер, Милионер Мистерија Кутија, исклучиво на Rizk.Играта е голем хит со нашите играчи и, бидејќи тоа е домаќинство име и има одлична уметнички дела и механика, тоа е предвидено од некои одлични маркетинг содржина." "Ние сакаме да се прошири голема благодарност до Nik и сите тимот на BTG за доаѓа со друг пресече хит." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. како да се игра рулет во казино.