она што ресторани се во близнак реката казино

Онлајн коцкање индустрија Оскари се одржа малку повеќе од еден месец во главниот град на iGaming универзумот, Лондон, како eGR Награди беа доделени од лидерите во оваа индустрија.eGR не е содржина само за да имаме еден сет на наградите секоја година, иако.Како сме подготвени самите себе, за крајот на јануари, и е неизбежен игри конференција партија hangovers кои доаѓаат со неа, eGaming Преглед се веќе кастинг нашите очи напред до Мај.Денес iGaming списание е веб-сајт објави дека овогодинешното издание на eGR телевизија ќе се одвива во Бизнис Дизајн Центар во Лондон, на 3 и 4 Мај 2011 она што ресторани се во близнак реката казино. Сара Sweby, EGR Телевизија, маркетинг менаџер, рече: "Ние сме среќни да се држи оваа година EGR Живеат во Бизнис Дизајн Центар она што ресторани се во pechanga казино. EGR Телевизија е единствена можност за egaming професионалци за да го надградат нивното знаење за клучните прашања за индустријата и новите трендови, како и да се вклучат со добавувачите и да се воспостави вредни нови деловни контакти, и сето тоа бесплатно.Ова ново место има простор и објекти кои ќе ни овозможи да го прошириме конференција содржина и прими повеќе изложувачи, осигурувајќи дека EGR Телевизија во 2011 година е најголем и најдобар настан уште." На настанот, исто така, вклучува eGR Б2Б награди на конференцијата е првата ноќ, што значи конференција партија е сигурен да се одвива, која ќе бидат опфатени во слава, овде на tablog.За повеќе информации за eGR Живеат 2011, кликнете на овој линк.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што го замени stardust казино.