како да се направи пари од слот машини

Онлајн слот навивачите ќе бидат заинтересирани да се слушне дека РТГ Азија започна сосема нова игра како да се направи пари од слот машини. Cubee: Време на Патување Авантура ќе се играчи на едно необично патување низ времето како симпатична малку кожен коцка јаде енергетски топки и се движи низ вековите.Секој спин ќе донесе симболи виси надвор од времето вител кој помага да се изгради ниво на енергија на Cubee.Игра заедно како малиот човек патува во различни епохи, како што Камено Доба и Викинг возраст.На карактеристиките на Играта: на репортажите, играчите ќе се најде непријатели и енергија топки.Било која комбинација од порази непријателите и енергија топки ќе се создаде една исплата.Три до осум симболи обезбеди играчите со награда.Било подвижна непријатели кои имаат повисоко ниво на енергија отколку Cubee не ќе брои кон исплата.Непријатели во играта вклучуваат Коски, Скок, Casper и Луцифер.Според РТГ Азија.. како да се направи пари од рулет онлајн казина. Како што спин ленти, Cubee патува низ времето од Камено Доба во Ерата на Пиратеријата и тогаш Викинг Возраст.Тој се движи од една ера на следното по победата над непријателите.На патот, Cubee може да заработи бонус игри.Секој пат топови се појавува во Ерата на Пиратеријата, бонус игри може да се активира.Во Викинг Возраст, играчот скенирање заработи множители кога лак и стрела појави.Бонус игри и множители ќе се користи кога Cubee достигне Cubeeland.Во ова време, без оружје може да се појави, па играчите имаат поголема шанса за заработка победничка комбинација.Уникатен Изглед: Кога играчите почнете да играта на Cubee, тоа е веднаш забележав дека играта не е како стандард онлајн слот како да се направи пари коцкање. Cubee е на левата и Rocco на правото.Сина вител е во средината.Кликнете на спин копчето и вител повлекува осум симболи на екранот.Ако оружје се појавува, тоа ќе затропа Rocco на главата, помага да се намали неговото ниво на енергија.РТГ Азија има навистина создаде уникатен наслов со Cubee.Играта нуди квалитет на графика и анимации, заедно со светла боја и интересни звуци за подобрување на игра. како да се направи пари од рулет.