ресторанот на казино Bourbonne Les Bains

Во еден Гренд-Слем прво, Вилијам Хил ќе стане официјален обложување партнер на Australian Open, Австралија е најголемиот годишен спортски настан.Најавувајќи партнерство, Вилијам Хил Австралија извршен ДИРЕКТОР Том Вотерхаус рече тој беше возбуден Вилијам Хил стана прва букмејкер да се здружат со Гренд-Слем тениски турнир ресторанот на казино bourbonne les bains. "Ние сме многу горди и возбудени за да биде прва официјална обложување партнер на Гренд-Слем ресторан du казино де бордо. "Вилијам Хил и Australian Open е совршен натпревар.Двете марки се меѓу најпочитуваните, иновативни и технолошки напредни во светот во нашите полиња и ние сме во потрага напред за долгата и успешна партнерство она што е веројатноста на добивање на четири од еден вид во покер.

"Ние ќе продолжиме да се прошири нашата голема палета на производи за да ја вклучуваат способноста да живеат поток натпревари и се обложи Во-Игра, со фокус да остане на доведување на повеќето уникатен, вклучувајќи и релевантни искуства за да сите тениски фанови," Вотерхаус рече.Договорот вклучува спонзорство на Емирати Australian Open Серија, се состои од Hopman Купот во Перт, во Бризбејн Меѓународни, Apia Меѓународни Сиднеј, Hobart Меѓународни и Светски Тениски Предизвик во Аделаида, сите официјални олово-во настани за првиот Гренд Слем во годината.Вилијам Хил ќе го прошири своето спонзорство права со Тенис Австралија да работи со службен емитува партнер во Канал 7, преку ексклузивна рекламирање пакет во двете телевизија и дигитални.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што е веројатноста на добивање на блек џек.