слотови мобилни 50 слободен врти

ХЕЛСИНШКИОТ, 5 февруари 2018 – Finnplay, фински базирани на отворени игри платформа на услуги, денес објави дека таа достигна договор со Малта-лиценцирани оператор Mandalorian Технологии Ltd тоа и дозволува на компанијата платформа права за развој и работа на нивните iGaming платформа слотови мобилни 50 слободен врти.

Erkki Nikunen, CCO & Партнер на Finnplay, коментираше: "Ние сме среќни да го потпишаа овој партнерство со една од Европа е навистина иновативен казино компании и специјалисти.Нашата платформа ќе им овозможи на Mandalorian да продолжи да се забрза неговиот уникатен играч стратегија на "нема сметка бара" под брендот NoAccountCasino.com и размена на инстант автоматски плаќаат испис, со пристап до пазарот-водечки игри содржини од услуги, како што се NetEnt, Еволуцијата Игри, Научни Игри, и Microgaming Quickfire наслови." Петар Ögren, COO на Mandalorian, рече: "Денес е дигитални игри клиент очекува и бара frictionless корисникот патување и искуство, заедно со размена на инстант пристап до најдобрите игри содржината на една платформа, без никакви проблеми.На природен чекор по бесплатен концептот како бела етикетата на различна платформа беше да се стекнат со нашите сопствени блек џек купи banda асех. Finnplay платформа ни овозможи солидна основа врз која да се изгради нашата сопствена технологија магацинот и продолжи да се развива нашата единствена Нема Сметка Игри концепт блек џек la nuit cheval. Finnplay е решение подобрува клиент искуство и, на крајот, задоволството на клиентите, преку обезбедување на маркетинг водечките казино игри за двете веб и мобилни.Ние со нетрпение очекуваме да на долго и продуктивни партнерство." За Finnplay Група Основана во 2008 година, Finnplay обезбедува рачно изработени се отвори iGaming платформа со опција за поседување на изворниот код за iGaming индустрија.Гејминг платформа е во согласност во регулирани игри јурисдикции на Малта, велика БРИТАНИЈА, Белгија, Данска, Унгарија, Бугарија, Романија, Мексико и Curacao.Платформата ги задоволува start-up прозорци, мали и средни, како и големи претпријатија основани во потрага за замена на постојните наследство гејминг системи или подобрување на нив, и опфаќа огромен опсег на казино игри (4000+) од главните игри студиа како и голем број глобални и локализирани 40+ плаќање интеграции за операторите.За повеќе информации ве молиме посетете: www.finnplay.com Посета Finnplay на МРАЗ Стојат: N4-321 За дополнителни информации, ве молиме контактирајте Erkki Nikunen, Finnplay Телефон: + 358 40 71 54 486 E-mail: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre блек џек кунг фу панда.